Oferty dla grup

      Organizujemy na zamówienie pielgrzymki do Meksyku i Guadalupe, do Meksyku z Guadalupe i Jukatanem, pielgrzymki do Brazylii i Argentyny, do Gruzji i Armenii, do Korei Południowej i Japonii. Z tradycyjnych kierunków europejskich polecamy pielgrzymki i wycieczki do Włoch, pielgrzymki do Fatimy, Portugalii, Hiszpanii, Andory, pielgrzymki do Lourdes oraz niezwykle popularne pielgrzymki na Bałkany z Medziugorje i wypoczynkiem nad Adratykiem.

      Staramy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom i pragnieniom naszych klientów, dlatego też proponujemy wyjazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Organizujemy wyjazdy dla grup z parafii, wycieczki i pobyty integracyjne dla firm i zakładów pracy. Wszystko to z uwzględnieniem indywidualnych sugestii i życzeń klientów. 

     Zachęcamy do przesłania zapytania na adres travel@olimp.lublin.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 695 938 110. Przygotujemy program na życzenie, uwzględniając, termin, ilość osób, szczegółowe preferencje. W razie pytań służymy pomocą.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.