Oferty dla grup

      Miło nam, że zdecydowaliście się Państwo skorzystać z usług naszego biura. Staramy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom i pragnieniom naszych klientów, dlatego też proponujemy wyjazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Organizujemy pielgrzymki dla grup z parafii, przygotowujemy wycieczki czy wyjazdy integracyjne dla firm i zakładów pracy. Wszystko to z uwzględnieniem indywidualnych sugestii i życzeń klientów. Specjalizujemy się w turystyce zagranicznej oraz realizujemy pielgrzymki, wycieczki oraz weekendowe wyjazdy integracyjne po Polsce.

     Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyjazdów, jak również informujemy o możliwości przygotowania programu na życzenie z uwzględnieniem preferencji organizatora wyjazdu. W razie pytań służymy pomocą.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.