Relacja z Pielgrzymki na Podkarpacie

Lublin, 26.09.2020 r.

  Drodzy Pielgrzymi,

  z wielką radością pragniemy podzielić się relacją z Pielgrzymki „Sanktuaria Podkarpacia” jaką zrealizowaliśmy w dniach 15-24.09.2020 roku. Grupa 22 pielgrzymów, pod opieką duszpasterską dwóch kapłanów, odwiedziła słynne i mniej znane miejsca kultu Najświętszej Maryi Panny, Męki Pańskiej, św. Michała Archanioła oraz świętych i błogosławionych z terenu archidiecezji przemyskiej oraz diecezji rzeszowskiej.

  Opatrzność obdarowała nas słoneczną,  ciepłą pogodą, dobrym zdrowiem i doskonałym humorem. Przyjmowano nas niezwykle gościnnie i życzliwie. Skorzystaliśmy z wielu usług, a ludzie, którzy nam służyli nie ukrywali zadowolenia, że ich praca jest potrzebna. Wszędzie gdzie byliśmy życie toczyło się zwyczajnie. Mogliśmy odpocząć od radia i telewizji, ruch i świeże powietrze,  kontakt z Bogiem i człowiekiem naładowały nasze baterie. Słowa nie wyrażą pełni wrażeń fizycznych i duchowych jakich doznaliśmy, podziwiając piękno polskiego krajobrazu i nieprzebrane bogactwo zabytków. Na szlakach nie byliśmy sami, spotykaliśmy innych wędrowców, w grupach i indywidualnie.

  Zapraszamy do obejrzenia wybranych fotografii. Program był tak bogaty, że jego treść mogłaby wystarczyć na kilka krótszych wyjazdów. Niech nasze doświadczenie stanie się inspiracją i zachętą do podjęcia kolejnych podróży.

  Serdecznie zapraszamy!                Anna Kawka                                           

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.